Späť na začiatok

Efektívny výcvik s výcvikovými obojkami Dogtrace

Elektronické obojky Dogtrace od českého výrobce VNT electronics s. r. o. jsou vyvíjeny ve spolupráci s předními českými sportovními kynology a veterináři. Řídíme se heslem „pes pod kontrolou“ a tomu také odpovídají funkce našich výcvikových obojků.

Díky nim můžete provádět korekce nežádoucího chování ve správný čas a s ohledem na aktuální situaci a temperament vašeho psa. Tím dosáhnete nejefektivnějšího tréninku a zároveň posilujete žádoucí chování vašeho psa. 

S výcvikovými obojky Dogtrace je velmi snadné a rychlé naučit psa:

  • Chůzi u nohy bez použití vodítka.
  • Spolehlivému přivolání (povely „ke mně“, „k noze“).
  • Přerušení nežádoucí činnosti („fuj“, „nesmíš“).
  • Odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, nežádoucí štěkání apod.
  • Preciznímu docvičení prakticky každého úkonu, kdy jej pes musí vykonat přesně a spolehlivě, jako by byl na vodítku – přičemž je odstraněna závislost na šňůře. Pes velmi dobře pozná, když je na šňůře a přizpůsobuje jí své chování.
  • Odnaučení pronásledování zvěře a vzdalování se od svého pána v přírodě – a tím vystavování se problémům a nebezpečí s tím spojených.
  • Poskytuje větší svobodu pro vašeho psa, který se s obojkem může pohybovat zcela volně i tam, kde by to jinak nebylo možné nebo bezpečné.
  • Speciálním činnostem a povelům pro služební, lovecký sportovní nebo jiný výcvik, použití přímo při lovu pro komunikaci se svým psem.

 Podívejte se na instruktážní video výcvikových obojků Dogtrace d-control

Prihláste sa na odber noviniek a nič vám neunikne.

Posielame vám zaujímavé fakty a zážitky, ktoré oceníte. Príklady, ako správne používať výrobky, ako sa o ne starať alebo ako na ne získať zľavu.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte nasledujúci formulár a my to zariadime.

*
*
Ďalšie informácie o tom, ako spracúvame osobné údaje
nájdete v našich zásadách spracovania osobných údajov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach


Týmto udeľujete súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, zapísanej vo verejnom registri vedenom na Krajskom súde v Hradci Králové, oddiel C, vložka 9839 (ďalej len "správca"), aby, meno a priezvisko e-mail akékoľvek ďalšie údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. vyššie uvedené osobné údaje musia byť spracované za účelom vypracovania ponuky alebo zmluvy, spracovania objednávky alebo zaslania cenníka. Tieto údaje bude správca spracovávať po dobu 1 roka.Týmto dávate súhlas spoločnosti VNT electronics s.r.o., so sídlom Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČO: 64793826, e-mail:info@dogtrace.com, tel.: +420 461 310 762, zapísanej v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Hradci Králové, oddiel C, vložka č. 9839 (ďalej len "prevádzkovateľ") so spracovaním týchto osobných údajov podľa zákona č. 101/2000 Z. z. o ochrane osobných údajov (ďalej len "zákon o ochrane osobných údajov"): - meno a priezvisko; - e-mail a - všetky ostatné údaje, ktoré napíšete do formulárov na tejto webovej stránke alebo do e-mailov zaslaných na adresy uvedené na tejto webovej stránke. Uvedené osobné údaje musia byť spracované na tieto účely: - vypracovanie ponuky alebo zmluvy, vybavenie objednávky alebo zaslanie cenníkov. Údaje bude prevádzkovateľ spracúvať po dobu jedného roka. - Na poskytnutie licencie pre mobilnú aplikáciu Dogtrace GPS. Uvedené osobné údaje týkajúce sa tejto aplikácie bude prevádzkovateľ uchovávať po dobu desiatich rokov od udelenia súhlasu. S uvedeným spracúvaním udeľujete výslovný súhlas. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať, napríklad zaslaním e-mailu alebo listu na vyššie uvedené kontaktné údaje Prevádzkovateľa údajov. Osobné údaje spracúva Prevádzkovateľ údajov, ale osobné údaje môžu pre Prevádzkovateľa údajov spracúvať aj títo sprostredkovatelia: - technický správca alebo - iní poskytovatelia spracovateľského softvéru, služieb a aplikácií.

Upozorňujeme, že v zmysle zákona o ochrane osobných údajov máte právo kedykoľvek odvolať svoj súhlas, požadovať od nás informácie o tom, aké vaše osobné údaje spracúvame, požadovať od nás vysvetlenie týkajúce sa spracúvania osobných údajov, požadovať prístup k týmto údajom a ich aktualizáciu alebo opravu, požadovať vymazanie týchto osobných údajov a v prípade akýchkoľvek pochybností týkajúcich sa plnenia povinností súvisiacich so spracúvaním osobných údajov nás kontaktovať alebo Úrad na ochranu osobných údajov.